• נופי הכפר 15, כפר מנחם
 • 054-536-9666
 • ahuva.zohar@gmail.com

תהליך תכלית

תהליך ממוקד לחיבור לתכלית חייך המשלב כלים מעולמות מגוונים.

אני מאמינה שלכל אחד מאיתנו תפקיד בעולם שמתאים רק לו, וכשאנחנו נגשים אותו, נאיר את כל הסביבה. באנו לכאן מסיבה מסוימת, וכשנממש אותה, נרגיש שאנחנו נמצאים במקום הנכון עבורנו, והיקום יעבוד בהרמוניה איתנו. כשאנחנו נמצאים בייעוד שלנו, הכל שזור כמו במטה קסמים- העיסוק, המערכת המשפחתית, הקהילה- כל מעגלי החיים שלנו.

לעתים עלינו לעבור שיעורי חיים על מנת להגשים את הייעוד. כל אחד נולד עם שיעורי החיים שלו, וכן עם הראייה הסוביקטיבית שלו. מודעות לשיעורי החיים, וחיבור לסובייקטיביות שלנו ולעוצמה המולדת שלנו, יאפשרו לנו לממש את עצמנו.

מה הייחוד של התהליך?

התהליךי כולל שני תהליכים שמשתלבים זה בזה ומחזקים זה את זה- מצד אחד הנומרולוגיה הקבלית מאפשרת זיהוי מהיר של נתונים חשובים כגון שיעורי החיים שלנו, הייעוד שלנו, מעגלי החיים הנכונים עבורנו (משפחה, זוגיות, קריירה, מגורים) ושל סגנון החיים הייחודי לנו. תהליך זה דומה לתהליך שנעשה במהלך ייעוץ אישי בעבודת העומק שנעשית בו. לאחר הזיהוי אפשר למפות את המטרה הנכונה עבורך בשלב זה בחיים, ומכאן להתחיל עבודה מעשית להגשמת התכלית. תהליך זהמשולב בכלים יישומיים מעולם הפסיכולוגיה האדלריאנית, הקבלה, הפסיכולוגיה החיובית ועוד.

איך בנוי התהליך?

התהליך כולל מפגש אבחון נומרולוגי ולאחריו 12 מפגשים-  הראשונים מדי שבוע, ולאחר מכן המפגשים יתקיימו בפער של שבועיים זה מזה. המפגשים מובנים בצורה תהליכית. במפגש הראשון נערך אבחון מקיף בנומרולוגיה קבלית, ולאחריו עבודה לבחירת מטרה. התהליך משלב כלים שונים שמותאמים באופן אישי לשיעורי החיים של המתאמן ולמטרה שהוא בחר. התהליך כולל כלים שונים שעזרו לאנשים רבים להגשים את מטרותיהם בעבר. 

מתי נכון לבחור בתהליך זה ומתי נכון לבחור בייעוץ אישי

כאשר יש שאלה ממוקדת נקודתית או צומת ספציפי בו רוצים לקבל נקודת מבט נוספת- ה ייעוץ אישי יתן מענה. כאשר רוצים לבצע עבודת עומק רחבה יותר- להרחבת המודעות, לעבודה עם שיעורי החיים, להגדרת מטרה ולעבודה לקראת הגשמתה מומלץ לבחור בתהליך זה.

מומלץ לקיים את האימון במפגש פרונטלי, אך לפי הצורך ניתן לקיימו גם בזום.

פגישת האבחון הנומרולוגי הנה פגישה של שעה, עלותה 400 ש”ח. משך כל פגישה לאחריה לאחריה כשעה, ועלותה 300 ש”ח. 

התחלת התהליך הנה לאחר שיחת התאמה. את המפגש הראשון ניתן להזמין במהלך השיחה הטלפונית או בלחיצה על הקישור של ייעוץ אישי של שעה . יתר מפגשי האימון יתואמו לאחר הפגישה הראשונית.

מזמינה אתכם לקרוא מה התהליך עשה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה התהליך עשה בחייהם של אנשים:אנונימי
Read More
אהובה יקרה תקופה ארוכה שאני מרגישה באנרגיות ירודות. מרגישה שמשהו חסום, משהו עצור בי ולא זורם נכון. הרגשתי צורך בשינוי, בעזרה והכוונה. כבר בתחילת התהליך ידעת לקרוא אותי במדויק. היכן קשה לי, היכן כנראה לא נכון לי להיות. ממפגש למפגש התמקדנו יותר ויותר, העמקנו ודייקנו יחד את המטרה והיעד אליו ארצה להגיע בסיום התהליך. למדתי לראות את ה "יש" להיות בהודיה ובעיקר לקבל את עצמי... ממפגש למפגש אני מרגישה את השינוי, דפוסי התנהגות שמשתנים, דלתות נפתחות, המציאות נראית אחרת... אנחנו רק במחצית הדרך והתהליך מרגש ועוצמתי. אוהבת ומעריכה המון
מזמינה אתכם לקרוא מה התהליך עשה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה התהליך עשה בחייהם של אנשים:אנונימי
Read More
אהובה יקרה שלי... זכיתי לקבל ממך כל כך הרבה עד היום.... זכיתי לקבל הערכה שבזכותה למדתי להכיר את עצמי יותר, לאהוב ולהאמין בעצמי. זכיתי לקבל ממך אור שמאיר ומכוון אותי לדרך נכונה. זכיתי לקבל ממך אהבה, הקשבה, תמיכה, הכלה... שמזמינות אותי לחשוף ולשתף דברים שכמעט ולא נחשפו בעבר. זכיתי להרגיש בפעם הראשונה איך זה לסמוך על חברה, להאמין בחברה... מעולם לא כתבתי דברים כאלו, מעולם לא זכורה לי תחושה אמיתית וכנה כזו... אני באמת באמת מודה על החיבור הזה שלנו, על כל מה שאני מקבלת בזכותו, ועל כל מה שאני מצליחה לתת בזכותו.
מזמינה אתכם לקרוא מה התהליך עשה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה התהליך עשה בחייהם של אנשים:אנונימי
Read More
הכל היה ממש בסדר, אפילו טוב. חיים שגרתיים: בית, משפחה, עבודה אבל משהו חתר בהתמדה ובנחישות כמעין זרם תת קרקעי. הוא היה שם כבר שנים רבות. ואני אישה רציונאלית ומעשית, עם גלישות מועטות בלבד לתחום היותר אזוטרי של נומרולוגיה וכיוצא באלו, המשכתי במהלך חיי ובעיקר עשיתי. הייתי עסוקה באופן מתמיד ונהניתי מכך. אבל משהו קרה. לא משהו גדול, משהו קטן, יש יגידו אפילו שולי. הסתבר לי שאני צריכה לעבור ניתוח קטן ביד ולאחר מכן, כדי לשמור על הסימטריה, גם ביד השנייה. לפתע הזרם התת קרקעי כבר לא נשאר שם. הוא התחיל למצוא את דרכו למעלה והתחיל להפריע- להפריע לישון, להפריע לאכול. במילים אחרות- הוצפתי בחרדה. וכשאני אומרת הוצפתי אני מתכוונת לשטף של חלומות על גל צונאמי שמתנפץ, על ספרייה שבה הספרנית יושבת כשכל הקירות דולפים ואני שואלת אותה בתום לב: "איך את יכולה לעבוד ככה?" ובאמת- איך יכולתי לעבוד? להמשיך בחיי כרגיל, כששטף המים העלה זיכרונות כואבים, חששות ופחדים, דברים לא פתורים? אני אדם שמח וחשוב לי להיות שמחה ופתאום אני מוצאת את עצמי עצובה. זאת לא הייתה התוכנית. מה קורה כאן? האם אני צריכה עזרה? בנקודה זו של בלבול פגשתי את אהובה זוהר. פגישה מקרית כמעט שהובילה ל- 4 מפגשי ייעוץ שבהם הבנתי כל כך הרבה דברים על עצמי ועל הסובבים אותי. לא קרה כאן קסם ובעצם קרה המון. אהובה הצליחה בזמן קצר להחזיר אותי לקרקע יציבה. שוב הרגשתי שליטה בחיי. הבנתי לאן אני רוצה להגיע ומה מפריע לי להגיע לשם. קיבלתי תובנות שילוו אותי הלאה. אהובה יקרה, תודה רבה על מפגשים כל כך מעצימים, מרגשים ומחזקים
מזמינה אתכם לקרוא מה התהליך עשה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה התהליך עשה בחייהם של אנשים:אנונימי
Read More
התהליך מזכיר ניעור רציני לשטיח. סה"כ השטיח נראה יפה, חזק וצבעוני. אף אחד לא הבחין בהצטברות האבק, הלכלוך שהפכו את הצבעים לדהויים. את השטיח לכבד ונטוע בריצפה. ניעור השטיח מעלה הכל לאוויר, אבק מרחף, חלקי דברים שאבדו מתגלגלים על הריצפה. האדם המיומן לא מפסיק כאן. אל לא להפסיק בשלב זה. עליו להשלים את המלאכה. עוד עבודה רבה לפניו אבל בסופה הוא יוכל להתבונן בצבעים שחזרו לבהוק, בקלילות ובחן שליוו את השטיח מימי בריאתו.
מזמינה אתכם לקרוא מה התהליך עשה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה התהליך עשה בחייהם של אנשים:אנונימי
Read More
יקרה, חשוב לי לשתף אותך בתובנות משמעותיות שחוויתי השבוע בזכות התהליך שלנו... בזכות הקבלה שלי את עצמי, הביטחון שלי בעצמי, הידיעה שאני פועלת נכון, הפסקתי לחשוש ולפחד מעשייה, כבר לא פוחדת מה תהיה התגובה. היום אני הרבה יותר מעיזה, יוזמת ועושה ומגלה שאני מצליחה להוביל גם את מי שחששתי ממנו בעבר. אלו היו רק הפחדים שלי, מעצמי... היום גיליתי שאין לי מה לחשוש מפני. אני חכמה, מקצועית ומובילה!!! אוהבת אותך כל כך
מזמינה אתכם לקרוא מה התהליך עשה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה התהליך עשה בחייהם של אנשים:אנונימי
Read More
ראשית אני רוצה להודות לך אהובה יקרה על תהליך משמעותי ובעיקר על הנאה גדולה ותובנות נפלאות מכל מפגש ומפגש איתך. אני רוצה לשתף כי אני בתהליכי מודעות והתפתחות אישית כבר מספר שנים, אולם תהליך תכלית היווה שלב מאוד משמעותי עבורי בבניית תהליך מובנה ומקדם מטרה דרך מטרות ביניים ותהליכים נפלאים לשינוי דפוסי התנהלות ישנים ומעכבים. בתהליך עבודת ההתפתחות האישית שלי התקדמתי אל עבר מטרה שהגדרתי לפניי, אולם עם הזמן המטרה התגלתה מאוד כללית ונראית אף רחוקה להשגה ככל שהזמן התקדם, ובשלב מסויים הרגשתי שאני עומדת במקום כבר זמן מה. תהליך תכלית סייע לי לזקק את המטרה, להגדיר מטרות ביניים, ובעיקר סייע לי בהבנת דרכי הפעולה. תהליך תכלית מובנה ומהנה, אהובה הצליחה בכל מפגש ביכולות המדהימות שלה להכניס אותי למצב תודעה עמוק ולהתחבר פנימה אל הרגשות ואל הידיעה הפנימית. אני ממליצה בלב אוהב ומלא למי שמתחיל דרכו בתהליכי מודעות ולמי שכבר נמצא בתהליכי מודעות מתקדמים לחוות את תהליך תכלית, להנות מכל מפגש נעים עם אהובה, מפגש מעשיר ומכוון מטרה. תודה רבה על הכל
מזמינה אותך מה התהליך עשה בחייהם של אנשים
מזמינה אותך מה התהליך עשה בחייהם של אנשיםאנונימי
Read More
ב64 שנותי חויתי גם רגעי שמחה, שיתוף וחדוות עשייה. אולם, גם הרבה שכול, נטישה, אובדנים מהותיים, מחלה ונכות. ההשלכות של כל אלו זה התבטאו בשנים האחרונות בכאב כרוני, תוגה ואף אובדן דרך ומשמעות. לאורך כל השנים טיפלתי בעצמי. אצל שתי פסיכולוגיות שבזכותן דשתי שוב ושוב בכול פרט מעברי, גם כאלו שביקשתי להדחיק ולשכןח. טיפלתי באמצעות ציור אינטואיטיבי שהותיר לי נשמה באנדרלמוסיה, המון קנווסים מקושקשים ושמלה שאהבתי מוכתמת. וטיפלתי באמצעות ביבליותרפיה שתחת לרתום את כישורי הכתיבה שבורכתי בהם לצורך עיבוד הרגשות, הותירה אותי ללא מילים. וכך יצא שאת כל/ומכל מטפלי השכלתי ועם זאת נותרתי מרוקנת מבחינה רגשית, פיזית וכלכלית. בגיל 64 גמרתי אומר בנפשי. יותר לא אהיה חיית מחמד במעבדת הנפש של אף אחד וסירבתי להתנסות בעוד טיפול. בדיעבד, כנראה שהשלמתי עם זה שאני טנטלוס המודרני. לא מתוך שגעון גדלות. לרגע לא השליתי את עצמי שאני דמות-על מיתולוגית. פשוט החלטתי להשלים עם זה שגם אני, בדומה לטנטלוס, איני מסוגלת לשתות את מי המעיין כי הם זולגים מכפות ידי ואיני מסוגלת לאכול את פירות הגן (שנטעתי במו ידי) כי הם נסוגים ממני והלאה שוב ושוב. ואמרתי לעצמי טוב אז בואי ונחייה את המעט שנותר הכי סבבה שמתאפשר ונשקע בסתם הקיומי ונהנה מחכמת העדר ונעשב דשא בלי שירת העשבים, כי היא כנראה מיועדת רק ליחידי סגולה ואני לא נימנית עליהם. אבל, דווקא אז כשויתרתי על מאבק, כשהרפיתי מהחיפוש אחר נוסחת קסם הגיעה שיחת הטלפון עם אהובה זוהר. והיא אמרה לי מה היא "לא". "אני בכלל לא מטפלת., ולא פסיכולוגית ולא מאמנת. " ובדרך האלימנציה הבנתי שאני לא עומדת למחזר את מה שכבר עברתי עד כה ולדאבוני לא הביא מזור. ואז הגיעה שיחה שנייה עם אהובה ונסבה על מפה שהיא הכינה לי ולראשונה הרגשתי כי חיי נאספים, פיסות פיסות, קרעים קרעים מתאחים לטקסט קוהרנטי ולאמירה אחת פרטית שהיא שלי, והכול ברוח הקבלה. ואכן, הקבלה העצמית היתה התחושה האימננטית שהקיפה אותי במהלך אותה שיחה ולאחריה לאורך שבועות. ואז יזמתי את השיחה השלישית וביקשתי מאהובה שתהא בשבילי מה שהיא "כן" - לא פסיכולוגית, לא ציירת, לא ציידת מילים ולא מאמנת, אלא פשוט שהיא תניע אותי לקראת דיאלוג עם החלק של ה"אני" שבי ותחולל עימי בדיאלוג הכי כן ואמיתי שאני מסוגלת לו על מה שאני באמת צריכה בשבילי. דיאלוג שמה שמניע אותו הוא לא העבר, שתכליתו אינו מניין הישגי החומריים, ולא חברויות שרכשתי, ולא הישגי האינטלקטואליים, ולא האובדנים והמחלה. דיאלוג שהוא על דבר אחד ויחיד - על הכמיהה שלי שאליה נשואות עיני גם אם לא ראיתי אותו בעיני הבשר, על אותו מושא שאתו רציתי להתאחד כל חיי ולא קראתיו בשם ארצי. לאותו מחוז חפץ שגם ברגעי השפל כשהייתי בביב תחתיות שאבתי ממנו , מאותו מושא כמיהה כוחות נפש להמשיך. וזה מה שאהובה עושה. היא מחברת אותי לא לריק שבתוכי, אלא לאין, שיש בי ובכל אחד ואחת מאיתנו. כדתל"שית אני יכולה לזהות את המקום הזה כניצוץ האלוקי, המצוי בתוכי ובכל אחד מאיתנו. וכפרויידנית לשעבר, אני יכולה לזהותו עם החלק האוקייני, המסמל את משמעות קיומנו בעולם. במהלך השבועות שאני בטיפול אני מרגישה לראשונה בחיי במלוא פנימיותי שעל אף הקשיים היומיומיים אני מצליחה - כפועל יוצא מהדיאלוג עם אהובה- להתחבר לאותו ספק כוח שבתוכי, מקור חיותי ולהכניס לחיי יותר שמחת עשייה, יותר חדוות יצירה. בכל מפגש נוצק נדבך נוסף ובזכותו אני הווה, ומתבטאת בעולם, בעשייה וביצירה, פחות מתוך קונפליקט עצמי, ותוך שאני מחוברת לידע אינסופי הקיים בתוכי כמו בכול כל אחד. לראשונה בחיי שאני כותבת יום יום, בהתמדה ומתוך מחויבות פנימית, את הספר שלי. לראשונה אני הוגה במילים שלי את החזון שלי ונרתמת ופועלת, על אף כל האתגרים שבמציאות, בדרך להגשמתו. וכל זאת, בלי לפקפק בזכותי להיות מי שאני. לראשונה בחיי נאספתי אל עצמי ואני מרגישה אינוונטר רגשות חדש, כמו למשל התפעמות ופליאה, ומזמנת לחיי את האנשים, החפצים, הסרטים, המוסיקה והספרים שמחוללים אותם.
מזמינה אותך מה התהליך עשה בחייהם של אנשים
מזמינה אותך מה התהליך עשה בחייהם של אנשיםאנונימי
Read More
תודה🙏אהובה יקרה על תהליך סופר משמעותי עבורי, תודה על שהיית שם בשבילי, ולא ויתרת עליי, גם שהגעתי למפגשים, בסערת רגשות מותשת או מבולבלת. ניסית כל דרך ושיטה, על מנת לא לתת לי לפספס, חיפשת🙏והצלחת לחבר אותי פנימה ללב💗 לזקק את הרצון ואת הפחד המעכב. במקצוענות ובשאילת שאלות הובלת אותי בתוך בליל הרגשות והבלבול ועזרת לי לראות את הדרך, להתחזק ולפעול. ההכלה שלך והקול הנעים והמרגיע שלך, השלווה שאת מקרינה, הרגיעו, אספו ודייקו אותי כל פעם מחדש. 💗 אני לוקחת איתי להמשך הדרך סל כלים מגוון שלימדת אותי איך ומתי להשתמש בו . תודה רבה על הלב הענק שלך,ובעיקר תודה לך על הנאה גדולה מהתהליך תודה רבה על הכל💚 אוהבת אותך מאוד
Previous
Next
There are no products in the cart!
עלות
0.00
סה"כ
0.00
0

תקנון האתר

כללי:

 1. אתר זה (להלן:”האתר”) הנו בבעלות אהובה זהר ע.מ. 025773391 (להלן: ״היועצת״).
 2. השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלת כל התנאים הכלולים בתקנון זה. היועצת רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך בהודעה מוקדמת. היועצת שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר או לשנותו בכל עת שתחפוץ.
 3. הגלישה באתר ו/או הרשמתך לצורך קבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.
 4. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות. הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הלקוח. המשתמש אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם הלקוח.
 5. אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.
 6. לקוחות שביצעו הזמנה/רכישה דרך האתר מצהירים, כי קראו תקנון זה ומסכימים לכל הוראותיו ותנאיו ומצהירים כי לא תהיה להם או למי מטעמם כל טענה / דרישה / תביעה כנגד האתר ו/או היועצת ו/או בעלי האתר ו/או למי ממנהליו ועובדיו בכל הקשור להוראות תקנון זה.
 7. בנוסף לאמור, היועצת עושה כל שביכולתה לוודא כי המידע המוצג באתר הינו המידע המדויק והשלם ביותר, אך לעיתים עלולות להופיע שגיאות או אי דיוקים והיועצת לא תישא בכל אחריות הנובעת מהן או קשורה אליהן.
 8. כל המחירים באתר מופיעים בשקלים חדשים וכוללים מע”מ על פי דין.
 9. היועצת רשאית לעדכן מעת לעת את מחירי הפריטים וזאת ללא התראה או הודעה מוקדמת.
 10. תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובכל השירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (טאבלט, מחשב נייד, סמארטפון וכיו”ב). כמו כן, תנאים אלה חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות שימוש ברשת האינטרנט ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחר.
 11. התקנון מנוסח בלשון רבים ו/או זכר מטעמי נוחות בלבד אך מתייחס לשני המינים.
 12. על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו תהא מסורה לבתי המשפט המוסמכים בעיר תל אביב.
 13. פרטי יצירת קשר: טלפון: אהובה זהר, 054-5369666, למשלוח דואר: ת.ד. 15 כפר מנחם 7987500.

רכישה וביצוע הזמנות ומוצרים באתר:

 1. בעת ביצוע רכישה באתר על הלקוחות להקפיד לרשום את כל הפרטים הנדרשים במדויק. במידה ויימסרו פרטים שגויים לא תוכל היועצת להבטיח כי המוצרים ו\או ההתקשרות לייעוץ/ לסדנה/ לאימון שנרכשו יגיעו ליעד המבוקש. הפרטים שימולאו בעת הזמנת מפה נומרולוגית ישמשו להכנת המפה. האחריות על בדיקת הפרטים שהוזנו היא של הלקוח.
 2. המחיר התקף להזמנה הינו המחיר שהוצג בעת השלמת תהליך ההזמנה באתר, כולל מסירת פרטי כרטיס האשראי.
 3. לאחר הזנת פרטי כרטיס האשראי, תבוצע בדיקה של פרטים אלו ע”י חברת האשראי. במידה והעסקה תאושר תשלח על כך הודעה ללקוחות באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה באתר. במידה והעסקה לא תאושר ע”י חברת האשראי, יקבלו הלקוחות הודעה מתאימה על כך והם יתבקשו למסור אמצעי תשלום אחר.
 4. פרטי ההזמנה כפי שיוזנו בטופס ההזמנה ורישום העסקה יהוו ראייה לנכונות דרך הפעולה.
 5. היועצת רשאית לא לאשר הזמנה של לקוח מכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתה הבלעדי.

ביטול הזמנה ומדיניות החזרת מוצרים:

 1. הזמנה לסדנאות/ ייעוצים/ אימון ניתן לבטל עד 14 ימי עסקים טרם הסדנה/ ייעוץ/ אימון ללא דמי ביטול.
 2. הזמנת מפה לא ניתנת לביטול- המפה מוכנת באופן מותאם אישי על פי הנתונים שמוזנים בעת ההזמנה.

זמן אספקת מוצרים ומדיניות משלוחים

 1. מפה נומרולוגית תשלח תוך 14 ימי עבודה ממועד אישור ההזמנה.
 2. המשלוחים מבוססים על השירותים ותחת האחריות של דואר ישראל.
  המוצרים נשלחים בדואר רשום – אספקה במסגרת 15 ימי עסקים
  איחור סביר במועד הגעת המשלוח לא יהווה עילה לביטול העסקה.
  * ימי עסקים הינם ימי חול, א’-ה’ ואינם כוללים ימי שישי, ימי שבת, ערבי חג, חגים וחול המועד.

שמירה על סודיות:

 1. ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לאתר או בעת רכישת מוצרים בו, האתר יבקש מהלקוחות רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירות או לרכישת מוצרים.
 2. האתר אינו שומר מספרי כרטיסי אשראי ובמידה ויהיה צורך בזיכוי כספי יצטרכו הלקוחות לספק שוב את פרטי האשראי.
 3. חברת הסליקה הנותנת שירותי סליקה באתר הינה חברת משולם.
 4. היועצת לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיהם האישיים ושל הלקוחות והמידע שנאסף על פעילותם באתר, אלא במקרים המפורטים להלן: במקרה של מחלוקת משפטית בין לקוח לבין היועצת שתחייב חשיפת פרטיו; אם הלקוח יבצע באתר פעולות בניגוד לדין; אם יתקבל צו שיפוטי המורה למסור את פרטי הלקוח או המידע אודותיו לצד שלישי; אם היועצת תמכור או תעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתר לתאגיד כלשהו – וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתר עם פעילותו של צד שלישי, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו.

דיוור ישיר אלקטרוני:
היועצת מעוניינת לשלוח ללקוחותיה מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי. מידע כזה ישוגר ללקוח רק אם הנ״ל נתן הסכמה מפורשת לכך, ובכל עת יוכל לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו. היועצת לא תמסור את פרטיו האישיים של לקוח לצד שלישי כלשהו.

אחריות:

 1. האתר ו/או היועצת ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שייגרם למשתמשים ו/או לגולשים ו/או למזמינים ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
 2. במידה ונפלה טעות בתיאור הפריט, לא יחייב הדבר את האתר ו/או את היועצת.
 3. בכל מקרה לא יישא האתר באחריות כלשהי העולה על ערך הפריט הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר. האתר לא ישא בכל אחריות לנזק עדיף ו/או תוצאתי.
 4. האתר אינו אחראי לשימוש שיעשו הלקוחות ו/או המזמינים במוצרים המוזמנים שלא בהתאם להוראות האתר לרבות כל שימוש אחר בפריטים.
 5. היועצת תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוחות סבורים כי המוצרים שרכשו באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, היא מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות בהתאם לפרטי הקשר המופיעים בתקנון זה, והיועצת תטפל בפנייה מוקדם ככל האפשר.

הגבלת גיל

הגלישה באתר מוגבלת מגיל 20 ומעלה בלבד