• נופי הכפר 15, כפר מנחם
 • 054-536-9666
 • ahuva.zohar@gmail.com
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:קרן ליפשיץ
Read More
"לפני כשנה השתתפתי בסדנת מספרים מספרים של אהובה. זו היתה חוויה עוצמתית ומיוחדת עבורי ובעקבותיה קיבלתי לא מעט תובנות משמעותיות לחיי. היה מאוד עוצמתי לעבור את החוויה יחד בקבוצה, כי עלו שיקופים מדוייקים לאירועים ובחירות שעשיתי בחיי גם דרך השיתופים של המשתתפים. זה נתן לי פרספקטיבה טובה ותחושה של בטחון ושייכות והיה קל יותר להתמודד יחד עם כל מיני תובנות שקיבלתי על דרכי הפעולות והבחירות שלי. מעבר לזה, הבנתי שוב שאני ברת מזל שאהובה מלווה אותי בדרכי כי יש לה את היכולת המדהימה לגעת בכל אחד לדייק את המילים, לכוון, להסביר ולסייע להבין את הדרך שעברנו ולהציץ אל זו שלפנינו. תהליכי התפתחות אישיים דורשים עבודה מתוך דיוק, אומץ והתמדה, ומי שבאמת רוצה שינוי מהותי בחייו צריך לעבור דרך המקומות הללו, והרבה יותר נעים לעבור את זה יחד ובעזרת המספרים שמספרים ומסייעים לנו. בזכות המספרים וההכוונה של אהובה אני מרגישה מלאה בכוחות ואופטימיות ושעכשיו אני המנכ"לית של עצמי בחיים. אני משתדלת למלא את החיים שלי בדברים שאני אוהבת, נהנית מהם סומכת על עצמי והמספרים שלי שיכוונו אותי למקום הנכון עבורי ומחוברת לתודעה של אינסוף ההזדמנויות שיש לי. אני מאמינה שהדבר הכי מתגמל זה להשקיע בעצמנו וממש כיף להתחיל ככה את השנה וללכת את הדרך הזו. אז מאחלת לכם שתשקיעו ותעניקו לעצמכם את הסדנה הזו ושתהיה לכולנו שנת 2019 של צמיחה"
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:גליה אלוני
Read More
"הזמנו את אהובה לפעילות צוותית שמטרתה היתה העשרה וחוויה משותפת. אהובה בכשרון רב, הכירה לנו את האבחון הנומורולוגי, התמודדה עם הסקפטיזם השכיח ופתחה לנו צוהר לעולם שלם של מספרים רגשות ומאפייני אישיות אשר התחברו להם יחדיו. אהובה בחן רב ובסגנונה המיוחד גרמה לנו להרגיש בנוח האחת עם רעותה בנושאים אישיים, לפתיחות גדולה שאיננה טריוויאלית. לסיכום, הפעילות היתה מהנה ומלמדת והשאירה לנו טעם של עוד...."
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:צוות מנהלות סופר פארם יבנה
Read More
"המלצה מכל הלב, על אהובה זהר הנומרולוגית. התארחנו צוות המנהלות לבוקר גיבוש נשי, אהובה הגיעה ועשתה לנו הפעלה משגעת! התחילה במצגת סופר מושקעת על מהי נומרולוגיה ואיך עובדים איתה ולאחר מכן, נתנה לכולנו מתנה- אבחון נומרולוגי עבורנו ובני משפחתנו. אהובה השאירה את כולנו פעורות פה- כ"כ דייקה, פשוט קלעה בול! אהובה כבשה אותנו, לא רק במקצועיות שלה אלא גם ברוגע, השלווה והאינטליגנציה הרבה שלה. מומלץ!!!"
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:שירלי שור-נחמני
Read More
"השתתפתי בסדנה המעשירה והמלמדת של אהובה זוהר. במהלך הסדנה התוודעתי לעולם המרתק של הנומרולוגיה. למדתי על עצמי דברים חדשים, תוך הובלה והנחייה מרתקת, מלאת רגישות ותבונה של אהובה. במהלך הסדנה נבטו בי שאלות על עצמי, על משפחתי, על דרכי המקצועית, על הזוגיות שלי... אהובה ידעה מצד אחד לתת מענה מרגש ומעורר מחשבה, מצד אחד, תוך שמירה על הגבולות האישיים שלי, ועל המקומות הפרטיים שלי, מצד שני עם סיום הסדנה, דברים בחיי שהיו לוטים בערפל, התבהרו, ושאלות עמוקות שהעסיקו אותי, קיבלו מימדים חדשים. אני ממליצה על הסדנה בכל לב"
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:יסמין יוגב
Read More
"אהובה יקרה, תודה רבה לך על ערב מעניין, מרגש אותי ומעורר מחשבה! ההרצאה הייתה מוצגת בצורה ברורה, בליווי מצגת מושקעת במיוחד! אחרי הפתיחה וההסברים היה מקום לכל אחת שרצתה להתייעץ, דבר שיצר חיבור אישי ועניין. קיבלנו במתנה חוברות עם מידע בנושא הנומרולוגיה כדי שנוכל להמשיך ולענות על שאלות שעולות גם אחרי הסדנה. אני באופן אישי התקשרתי להמשך ייעוץ טלפוני ונעניתי בשמחה. היה ערב מופלא, תודה!"
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:תום רוזנטל
Read More
"אהובה המדהימה, הייתי חייבת לכתוב לך לאחר הפגישה ביננו ולאחר שעבר מספיק זמן לבדוק את העובדות... את פשוט מדהימה מדויקת רגישה סופר מקצועית, אני לא מהמאמינים בכל נושא המיסטיקה אבל הפתעת אותי בגדול. בנוסף חייבת לציין שגם הסדנא שאליה הוזמנתי בהנחייתך הייתה פשוט מרתקת ושוב הצלחת להדהים אותי ואת כל הסובבים מחדש. בקיצור אהובה בהצלחה רבה וכמובן שאמליץ עלייך בחום לכל חברה ואדם פרטי."
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:סמדר סולומונוב
Read More
"השתתפתי אצל אהובה בסדנא קבוצתית וגם באופן אישי. המפגש הקבוצתי הועבר בצורה חווייתית ומקצועית. אהובה ידעה לגעת בכל אחד, להתייחס ולשלב בצורה הומוריסטית ומקצועיות. היא ידעה לנתח ובמיוחד לתת לנו את הכלים להבין את ילדינו, את אישיותם ואיך נכון ורצוי להתמודד מולם עם האתגרים. דרך עולם המספרים הבנו. הכל מסתדר במדויק.. אהובה ידעה להעביר בצורה מרתקת ומעניינת וכן ידעה ליצור בקבוצה אנרגיה טובה, כיפית ומחברת. במפגש האישי הגעתי לאהובה עם התלבטויות לגבי הפן המקצועי שלי והמשך עתידי. אהובה ידעה לנתח את המפה שלי, לכוון, לייעץ ואף לעודד אותי. יצאתי ממנה עם החלטות!! המספרים סיפרו את העבר, ההווה וגם את העתיד שלי ושל אהוביי. אהובה גילתה סובלנות ורגישות גדולה. אישה איכותית, מרשימה, רגישה ומקצועית. ממליצה מאוד !!"
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:קטי אהרון
Read More
"אהובה היא המאסטר של המספרים... והסיפור שהיא מביאה עמה... מתאר בצורה מדויקת את האדם שיושב מולה בצורה מרתקת, סוחפת ומהימנה... השילוב המנצח של התייחסות עם כלים שלמדה באדלר מוליד חשיבות נוספת.. למה צריך כל אחד מבני המשפחה. מה הוא צריך מכל אחד מבני הזוג.. אני זכיתי ממליצה בחום.."
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:אור כורש
Read More
"עברתי אצל אהובה סדנת העצמה נשית של מספרים מספרים. זכינו לקבל זווית מקורית, מעניינת, מרתקת ומאירת עיניים לנושא מוכר. אהובה מעבירה את הסדנה בצורה חווייתית ומרגשת, מרתקת את הקהל ושולטת במספרים כמו קוסמת. מומלץ בחום ליחידים ולקבוצות."
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:רמי טובי
Read More
"לא עוד סדנא.. חברה טובה הזמינה אותנו לסדנא של אהובה זוהר, בכפר בילו שנערכה ביום ו... בדכ יום ו זה יום הסידורים שלנו בשילוב עם בית קפה (לשימור הזוגיות).. החלטנו לשבור שגרה והצטרפנו לסדנה.. מה נגיד ומה נאמר.. לא עוד סדנא... אהובה, אישיות מרשימה ביותר, בחורה איכותית שמעבירה את הסדנא בצורה מרתקת, מעניינת ורצינית ועם המון הומור והכי חשוב כל נתון היה מדוייק ותאם את המציאות ב 100 אחוז.. באמצעות המספרים חדרנו לנפשם של ילדינו, בני הזוג שלנו ושל אהובינו.. לא תמיד נופלת בידך ההזדמנות לחוות רגעים כאלו... הסדנה אף הביאה לשינויים חיוביים מאוד בתא המשפחתי שלנו.. אני אישית איש של מדעים מדויקים ורוחניות היא ממני והלאה.. אך בסדנא הזו המספרים היו מסונכרנים בדיוק עם הרגשות והנפש של קרוביי כפי שהכרתי. ממליץ בחום... ייחודי, מקורי ואותנטי"
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:רוית בלידשטיין
Read More
"השתתפתי בסדנת מספרים מספרים בהנחייתה של אהובה זהר, האמת היא שהגעתי ללא ציפיות, כיוון שנומרולוגיה היה תמיד תחום שרחוק ממני. בסדנא אהובה נתנה לנו כלים פרקטיים להבין את עצמינו ואת הזולת דרך המספרים, אפשר היה לראות פתאום בבהירות איך אפשר דרך הכלי לנהל תקשורת אפקטיבית יותר, לגשר על פערים עם הזולת, לחשוף עוד רובד של האנשים שחשובים, משמעותיים לנו. סדנא פרקטית, פותחת צוהר לעולם חדש ומועברת בדרך כל כך כיפית מקצועית ומחברת. מומלץ בחום ."
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הסדנאות עשו בחייהם של אנשים:עפרית כהנא
Read More
"גרם לי להבין דברים שלא ידעתי איך לקרא להם ומה הסיבה או ההסבר... אהובה מעבירה את הסדנא במקצועיות, ברגישות מאוזנת עם רציונאליות שמאפשרת להקשיב למילים שמאחורי המספרים"
Previous
Next
There are no products in the cart!
עלות
0.00
סה"כ
0.00
0

תקנון האתר

כללי:

 1. אתר זה (להלן:”האתר”) הנו בבעלות אהובה זהר ע.מ. 025773391 (להלן: ״היועצת״).
 2. השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלת כל התנאים הכלולים בתקנון זה. היועצת רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך בהודעה מוקדמת. היועצת שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר או לשנותו בכל עת שתחפוץ.
 3. הגלישה באתר ו/או הרשמתך לצורך קבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.
 4. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות. הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הלקוח. המשתמש אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם הלקוח.
 5. אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.
 6. לקוחות שביצעו הזמנה/רכישה דרך האתר מצהירים, כי קראו תקנון זה ומסכימים לכל הוראותיו ותנאיו ומצהירים כי לא תהיה להם או למי מטעמם כל טענה / דרישה / תביעה כנגד האתר ו/או היועצת ו/או בעלי האתר ו/או למי ממנהליו ועובדיו בכל הקשור להוראות תקנון זה.
 7. בנוסף לאמור, היועצת עושה כל שביכולתה לוודא כי המידע המוצג באתר הינו המידע המדויק והשלם ביותר, אך לעיתים עלולות להופיע שגיאות או אי דיוקים והיועצת לא תישא בכל אחריות הנובעת מהן או קשורה אליהן.
 8. כל המחירים באתר מופיעים בשקלים חדשים וכוללים מע”מ על פי דין.
 9. היועצת רשאית לעדכן מעת לעת את מחירי הפריטים וזאת ללא התראה או הודעה מוקדמת.
 10. תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובכל השירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (טאבלט, מחשב נייד, סמארטפון וכיו”ב). כמו כן, תנאים אלה חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות שימוש ברשת האינטרנט ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחר.
 11. התקנון מנוסח בלשון רבים ו/או זכר מטעמי נוחות בלבד אך מתייחס לשני המינים.
 12. על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו תהא מסורה לבתי המשפט המוסמכים בעיר תל אביב.
 13. פרטי יצירת קשר: טלפון: אהובה זהר, 054-5369666, למשלוח דואר: ת.ד. 15 כפר מנחם 7987500.

רכישה וביצוע הזמנות ומוצרים באתר:

 1. בעת ביצוע רכישה באתר על הלקוחות להקפיד לרשום את כל הפרטים הנדרשים במדויק. במידה ויימסרו פרטים שגויים לא תוכל היועצת להבטיח כי המוצרים ו\או ההתקשרות לייעוץ/ לסדנה/ לאימון שנרכשו יגיעו ליעד המבוקש. הפרטים שימולאו בעת הזמנת מפה נומרולוגית ישמשו להכנת המפה. האחריות על בדיקת הפרטים שהוזנו היא של הלקוח.
 2. המחיר התקף להזמנה הינו המחיר שהוצג בעת השלמת תהליך ההזמנה באתר, כולל מסירת פרטי כרטיס האשראי.
 3. לאחר הזנת פרטי כרטיס האשראי, תבוצע בדיקה של פרטים אלו ע”י חברת האשראי. במידה והעסקה תאושר תשלח על כך הודעה ללקוחות באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה באתר. במידה והעסקה לא תאושר ע”י חברת האשראי, יקבלו הלקוחות הודעה מתאימה על כך והם יתבקשו למסור אמצעי תשלום אחר.
 4. פרטי ההזמנה כפי שיוזנו בטופס ההזמנה ורישום העסקה יהוו ראייה לנכונות דרך הפעולה.
 5. היועצת רשאית לא לאשר הזמנה של לקוח מכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתה הבלעדי.

ביטול הזמנה ומדיניות החזרת מוצרים:

 1. הזמנה לסדנאות/ ייעוצים/ אימון ניתן לבטל עד 14 ימי עסקים טרם הסדנה/ ייעוץ/ אימון ללא דמי ביטול.
 2. הזמנת מפה לא ניתנת לביטול- המפה מוכנת באופן מותאם אישי על פי הנתונים שמוזנים בעת ההזמנה.

זמן אספקת מוצרים ומדיניות משלוחים

 1. מפה נומרולוגית תשלח תוך 14 ימי עבודה ממועד אישור ההזמנה.
 2. המשלוחים מבוססים על השירותים ותחת האחריות של דואר ישראל.
  המוצרים נשלחים בדואר רשום – אספקה במסגרת 15 ימי עסקים
  איחור סביר במועד הגעת המשלוח לא יהווה עילה לביטול העסקה.
  * ימי עסקים הינם ימי חול, א’-ה’ ואינם כוללים ימי שישי, ימי שבת, ערבי חג, חגים וחול המועד.

שמירה על סודיות:

 1. ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לאתר או בעת רכישת מוצרים בו, האתר יבקש מהלקוחות רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירות או לרכישת מוצרים.
 2. האתר אינו שומר מספרי כרטיסי אשראי ובמידה ויהיה צורך בזיכוי כספי יצטרכו הלקוחות לספק שוב את פרטי האשראי.
 3. חברת הסליקה הנותנת שירותי סליקה באתר הינה חברת משולם.
 4. היועצת לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיהם האישיים ושל הלקוחות והמידע שנאסף על פעילותם באתר, אלא במקרים המפורטים להלן: במקרה של מחלוקת משפטית בין לקוח לבין היועצת שתחייב חשיפת פרטיו; אם הלקוח יבצע באתר פעולות בניגוד לדין; אם יתקבל צו שיפוטי המורה למסור את פרטי הלקוח או המידע אודותיו לצד שלישי; אם היועצת תמכור או תעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתר לתאגיד כלשהו – וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתר עם פעילותו של צד שלישי, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו.

דיוור ישיר אלקטרוני:
היועצת מעוניינת לשלוח ללקוחותיה מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי. מידע כזה ישוגר ללקוח רק אם הנ״ל נתן הסכמה מפורשת לכך, ובכל עת יוכל לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו. היועצת לא תמסור את פרטיו האישיים של לקוח לצד שלישי כלשהו.

אחריות:

 1. האתר ו/או היועצת ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שייגרם למשתמשים ו/או לגולשים ו/או למזמינים ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
 2. במידה ונפלה טעות בתיאור הפריט, לא יחייב הדבר את האתר ו/או את היועצת.
 3. בכל מקרה לא יישא האתר באחריות כלשהי העולה על ערך הפריט הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר. האתר לא ישא בכל אחריות לנזק עדיף ו/או תוצאתי.
 4. האתר אינו אחראי לשימוש שיעשו הלקוחות ו/או המזמינים במוצרים המוזמנים שלא בהתאם להוראות האתר לרבות כל שימוש אחר בפריטים.
 5. היועצת תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוחות סבורים כי המוצרים שרכשו באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, היא מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות בהתאם לפרטי הקשר המופיעים בתקנון זה, והיועצת תטפל בפנייה מוקדם ככל האפשר.

הגבלת גיל

הגלישה באתר מוגבלת מגיל 20 ומעלה בלבד