• נופי הכפר 15, כפר מנחם
 • 054-536-9666
 • ahuva.zohar@gmail.com

מפה נומרולוגית אישית מקיפה

מכירה את התחושה לפני יציאה לטיול בחו”ל? אירגון פרוייקט גדול או שיפצת את הבית?

אם עשית את אחד מהדברים האלו, קרוב לוודאי שהמשימה הראשונה שביצעת היא הכנת תוכנית. לקראת טיול – בטח התייעצת עם אחרים שטיילו באותו המקום, ביקשת טיפים והמלצות. אם שיפצת את הבית – בטח התייעצת עם אנשי מקצוע או עם חברים שמבינים בתחום, בדקת מה חשוב לעשות לפני מה, באילו חומרים להשתמש על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. 

כל דבר שאת רוצה להשיג בחייכם מתחיל בתוכנית. בין אם זה פרוייקט גדול או פרוייקט קטן.

החיים הם פרויקט מרתק. כשאדם נולד משורטטת מפת חייו. יש תחנות שונות המופיעות בגורלו, כלים שהוא מקבל למסע ושיעורים שהוא צריך לעבור. כל אלו מופיעים במפה נומרולוגית אישית מקיפה. 

מפה נומרולוגית אישית מקיפה הינה מפת דרכים אישית ומקיפה על חייך ועלייך, המבוססת על הנומרולוגיה הקבלית והפסיכולוגיה האדלריאנית. המפה כוללת תחומי חיים רבים המצוינים בהמשך. שילוב של המפה הנומרולוגית האישית עם ייעוץ אישי נותן תמונה מרחיבה וכוללת- מצד אחד, המידע שנמסר במפה הנומרולוגית האישית נרחב בהרבה מהידע שניתן למסור במסגרת מפגש ייעוץ, הוא כולל מידע על מספר שנים קדימה והוא נשאר איתך- כדי שתוכלי לחזור ולעיין בו בצמתי החלטה שונים. מצד שני, במהלך ייעוץ אישי ניתן לבצע קישורים בין חלקי הניתוח השונים וכן בחינה בהתאם לבחירות שבוצעו בפועל במהלך החיים.

במפה נמצא מידע רב שמופיע בתאריך הלידה- העברי והלועזי, בשם המלא, בחיבור עם שם האם, וכן בתאריכי הלידה של בן הזוג / בת הזוג וילדים עד גיל שמונה עשרה. הניתוח מתבסס על נומרולוגיה קבלית ולפיה האישה קובעת מציאות לבן זוגה ולילדיה- ולכן חשובה ההסתכלות המשפחתית. המפה מכילה מספר שלבי ניתוח.

 עלות הכנת המפה האישית 500 ש”ח

מה יש במפה נומרולוגית אישית?

מזמינה אתכם לקרוא מה המפה עשתה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה המפה עשתה בחייהם של אנשים:אורית פרץ
Read More
"המפה הנומורולוגית היא ה- מתנה , זכיתי לקבל מפה ליומולדת שלי והתרגשתי לקרוא. לקרוא אותה זה כמו להרגיש שאני יכולה להסתכל על עצמי מהצד עם עוד זוג עיניים טובות ואוהבות שמצביעות ומכוונות אותי על פני המפה. זה בעצם כמו ווייז של החיים- נותן כיוון ודרך וכמו בחיים יש לנו בחירה אם לנסוע לפי הווייז או ברגעים מסויימים לנסוע אינטואיטיבית. המפה מושקעת, מקיפה ומלאה בפרספקטיבות מרתקות ומפתיעות ובכל משפט וניסוח מורגש כמה מחשבה והשקעה ולב וראש הוקדשו להכנת המפה. הייתי ממליצה להשלים את החווייה בפגישה אישית וכך להרוויח ערך כפול" תהליכי התפתחות אישיים דורשים עבודה מתוך דיוק, אומץ והתמדה, ומי שבאמת רוצה שינוי מהותי בחייו צריך לעבור דרך המקומות הללו, והרבה יותר נעים לעבור את זה יחד ובעזרת המספרים שמספרים ומסייעים לנו. בזכות המספרים וההכוונה של אהובה אני מרגישה מלאה בכוחות ואופטימיות ושעכשיו אני המנכ"לית של עצמי בחיים. אני משתדלת למלא את החיים שלי בדברים שאני אוהבת, נהנית מהם סומכת על עצמי והמספרים שלי שיכוונו אותי למקום הנכון עבורי ומחוברת לתודעה של אינסוף ההזדמנויות שיש לי. אני מאמינה שהדבר הכי מתגמל זה להשקיע בעצמנו וממש כיף להתחיל ככה את השנה וללכת את הדרך הזו. אז מאחלת לכם שתשקיעו ותעניקו לעצמכם את הסדנה הזו ושתהיה לכולנו שנת 2019 של צמיחה"
מזמינה אתכם לקרוא מה המפה עשתה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה המפה עשתה בחייהם של אנשים:קטי אהרון
Read More
"כאשר קראתי את המפה שכתבת עבורי מיד התחברתי אליה. התחלתי לקרוא כשבליבי כוונה להתחיל לקרוא קצת לעבד ולהמשיך ובזמן אחר… אך משהתחלתי לקרוא לא יכולתי להפסיק וזאת בשל העובדה שהיה משהו בדרך שבה כתבת בדרך הפנייה האישית שלך שגרם לי מיד להתחבר. יש משהו קסום בכתיבתך- הרוך, הפניה האישית, המידע המקצועי והמלמד ולכל המתנות האלה שהמפה הזאת מזמנת ... המפה תרמה לי רבות מאחר והיא עוסקת בהווה ובעתיד ולכן היא מספקת לי הכוונה שמאוד חשובה לי בזמנים אלה ... אני ממש ממליצה לרכוש את המפה לכל אדם שמבקש לדעת עוד על עצמו על הקשרים והמתנות שכל ילד במשפחה צריך ממנו" לסיכום, הפעילות היתה מהנה ומלמדת והשאירה לנו טעם של עוד...."
מזמינה אתכם לקרוא מה המפה עשתה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה המפה עשתה בחייהם של אנשים:גל מרים
Read More
"כשהוצע לי לקבל מפה נומרולוגית מאהובה לא כל כך ידעתי למה לצפות. מפה נומרולוגית? מה זה בכלל? דמיינתי איזה ציור גלקטי ומתחתיו כמה משפטים בודדים שיעידו על כל מיני דברים שכבר ידעתי על עצמי מזמן. ובמקום זה הגיעה חוברת, מסוגננת ומפורטת לעילא, שהציגה כל מיני דברים בנושאים שונים. לקח לי זמן לקרוא את כולה. ולאחר שקראתי אותה בפעם הראשונה, קראתי שוב ושוב- ובכל פעם גיליתי רובד נוסף שהתחבר לחיי בצורה מרתקת ביותר. אהובה עצמה היא בחורה לבבית ונעימה המשתמשת בכלים המגוונים שרכשה בתחומי השכלתה השונים בצורה הראויה להערכה. אני ממליצה על החוויה לכל מי שמעוניינת לעשות שינוי בחיים ונמצאת בהתלבטות, או סתם מעוניינת להביט על חייה מזווית טיפה שונה וללמוד להכיר את עצמה טוב יותר. אולי המפה 'תשנה לכן את החיים'- כמו שאוהבים להגיד על הרבה דברים בשנים האחרונות, ואולי היא פשוט תעזור לכן לסדר כמה עקרונות בראש, כאלה שיאפשרו לצאת מהסבך ולהביט קדימה בבטחה. בברכה, גל מרים."
מזמינה אתכם לקרוא מה המפה עשתה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה המפה עשתה בחייהם של אנשים:ג.פ.
Read More
"אני קצת מצטערת שלא עשו לי מפה כזו לפני עשר, חמש עשרה שנה- זה היה ממש מקל עלי בבחירות שעשיתי..."
מזמינה אתכם לקרוא מה המפה עשתה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה המפה עשתה בחייהם של אנשים:איריס פרלמן
Read More
המלצה חמה על המפה הנומרולוגית של אהובה. היה מרתק ממש לקרוא והיה קשה להפסיק. ניכרת האכפתיות, האהבה, המקצועיות וההשקעה בכל מילה ומילה כתובה. לכל כך הרבה דברים התחברתי ונדהמתי כמה הם מדויקים ונכונים עבורי ועבור בני משפחתי. במהלך הקריאה החלו ליפול לי אסימונים, המפה חידדה לי כל כך הרבה נקודות, דברים שאולי ידעתי על עצמי קצת ואולי לא העזתי לחשוב על עצמי כך, התחדדו. אני יוצאת מחוזקת ועם ציידה משמעותית לדרך
Previous
Next

לתיאום

There are no products in the cart!
עלות
0.00
סה"כ
0.00
0

תקנון האתר

כללי:

 1. אתר זה (להלן:”האתר”) הנו בבעלות אהובה זהר ע.מ. 025773391 (להלן: ״היועצת״).
 2. השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלת כל התנאים הכלולים בתקנון זה. היועצת רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך בהודעה מוקדמת. היועצת שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר או לשנותו בכל עת שתחפוץ.
 3. הגלישה באתר ו/או הרשמתך לצורך קבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.
 4. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות. הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הלקוח. המשתמש אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם הלקוח.
 5. אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.
 6. לקוחות שביצעו הזמנה/רכישה דרך האתר מצהירים, כי קראו תקנון זה ומסכימים לכל הוראותיו ותנאיו ומצהירים כי לא תהיה להם או למי מטעמם כל טענה / דרישה / תביעה כנגד האתר ו/או היועצת ו/או בעלי האתר ו/או למי ממנהליו ועובדיו בכל הקשור להוראות תקנון זה.
 7. בנוסף לאמור, היועצת עושה כל שביכולתה לוודא כי המידע המוצג באתר הינו המידע המדויק והשלם ביותר, אך לעיתים עלולות להופיע שגיאות או אי דיוקים והיועצת לא תישא בכל אחריות הנובעת מהן או קשורה אליהן.
 8. כל המחירים באתר מופיעים בשקלים חדשים וכוללים מע”מ על פי דין.
 9. היועצת רשאית לעדכן מעת לעת את מחירי הפריטים וזאת ללא התראה או הודעה מוקדמת.
 10. תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובכל השירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (טאבלט, מחשב נייד, סמארטפון וכיו”ב). כמו כן, תנאים אלה חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות שימוש ברשת האינטרנט ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחר.
 11. התקנון מנוסח בלשון רבים ו/או זכר מטעמי נוחות בלבד אך מתייחס לשני המינים.
 12. על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו תהא מסורה לבתי המשפט המוסמכים בעיר תל אביב.
 13. פרטי יצירת קשר: טלפון: אהובה זהר, 054-5369666, למשלוח דואר: ת.ד. 15 כפר מנחם 7987500.

רכישה וביצוע הזמנות ומוצרים באתר:

 1. בעת ביצוע רכישה באתר על הלקוחות להקפיד לרשום את כל הפרטים הנדרשים במדויק. במידה ויימסרו פרטים שגויים לא תוכל היועצת להבטיח כי המוצרים ו\או ההתקשרות לייעוץ/ לסדנה/ לאימון שנרכשו יגיעו ליעד המבוקש. הפרטים שימולאו בעת הזמנת מפה נומרולוגית ישמשו להכנת המפה. האחריות על בדיקת הפרטים שהוזנו היא של הלקוח.
 2. המחיר התקף להזמנה הינו המחיר שהוצג בעת השלמת תהליך ההזמנה באתר, כולל מסירת פרטי כרטיס האשראי.
 3. לאחר הזנת פרטי כרטיס האשראי, תבוצע בדיקה של פרטים אלו ע”י חברת האשראי. במידה והעסקה תאושר תשלח על כך הודעה ללקוחות באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה באתר. במידה והעסקה לא תאושר ע”י חברת האשראי, יקבלו הלקוחות הודעה מתאימה על כך והם יתבקשו למסור אמצעי תשלום אחר.
 4. פרטי ההזמנה כפי שיוזנו בטופס ההזמנה ורישום העסקה יהוו ראייה לנכונות דרך הפעולה.
 5. היועצת רשאית לא לאשר הזמנה של לקוח מכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתה הבלעדי.

ביטול הזמנה ומדיניות החזרת מוצרים:

 1. הזמנה לסדנאות/ ייעוצים/ אימון ניתן לבטל עד 14 ימי עסקים טרם הסדנה/ ייעוץ/ אימון ללא דמי ביטול.
 2. הזמנת מפה לא ניתנת לביטול- המפה מוכנת באופן מותאם אישי על פי הנתונים שמוזנים בעת ההזמנה.

זמן אספקת מוצרים ומדיניות משלוחים

 1. מפה נומרולוגית תשלח תוך 14 ימי עבודה ממועד אישור ההזמנה.
 2. המשלוחים מבוססים על השירותים ותחת האחריות של דואר ישראל.
  המוצרים נשלחים בדואר רשום – אספקה במסגרת 15 ימי עסקים
  איחור סביר במועד הגעת המשלוח לא יהווה עילה לביטול העסקה.
  * ימי עסקים הינם ימי חול, א’-ה’ ואינם כוללים ימי שישי, ימי שבת, ערבי חג, חגים וחול המועד.

שמירה על סודיות:

 1. ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לאתר או בעת רכישת מוצרים בו, האתר יבקש מהלקוחות רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירות או לרכישת מוצרים.
 2. האתר אינו שומר מספרי כרטיסי אשראי ובמידה ויהיה צורך בזיכוי כספי יצטרכו הלקוחות לספק שוב את פרטי האשראי.
 3. חברת הסליקה הנותנת שירותי סליקה באתר הינה חברת משולם.
 4. היועצת לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיהם האישיים ושל הלקוחות והמידע שנאסף על פעילותם באתר, אלא במקרים המפורטים להלן: במקרה של מחלוקת משפטית בין לקוח לבין היועצת שתחייב חשיפת פרטיו; אם הלקוח יבצע באתר פעולות בניגוד לדין; אם יתקבל צו שיפוטי המורה למסור את פרטי הלקוח או המידע אודותיו לצד שלישי; אם היועצת תמכור או תעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתר לתאגיד כלשהו – וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתר עם פעילותו של צד שלישי, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו.

דיוור ישיר אלקטרוני:
היועצת מעוניינת לשלוח ללקוחותיה מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי. מידע כזה ישוגר ללקוח רק אם הנ״ל נתן הסכמה מפורשת לכך, ובכל עת יוכל לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו. היועצת לא תמסור את פרטיו האישיים של לקוח לצד שלישי כלשהו.

אחריות:

 1. האתר ו/או היועצת ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שייגרם למשתמשים ו/או לגולשים ו/או למזמינים ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
 2. במידה ונפלה טעות בתיאור הפריט, לא יחייב הדבר את האתר ו/או את היועצת.
 3. בכל מקרה לא יישא האתר באחריות כלשהי העולה על ערך הפריט הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר. האתר לא ישא בכל אחריות לנזק עדיף ו/או תוצאתי.
 4. האתר אינו אחראי לשימוש שיעשו הלקוחות ו/או המזמינים במוצרים המוזמנים שלא בהתאם להוראות האתר לרבות כל שימוש אחר בפריטים.
 5. היועצת תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוחות סבורים כי המוצרים שרכשו באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, היא מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות בהתאם לפרטי הקשר המופיעים בתקנון זה, והיועצת תטפל בפנייה מוקדם ככל האפשר.

הגבלת גיל

הגלישה באתר מוגבלת מגיל 20 ומעלה בלבד