• נופי הכפר 15, כפר מנחם
 • 054-536-9666
 • ahuva.zohar@gmail.com

ייעוץ אישי

הייעוץ האישי הנו ייעוץ נומרולוגי, שמתבסס על הנומרולוגיה הקבלית. במהלכו נעשה אבחון נומרולוגי מקיף ולאחר מכן התבוננות בנושא שלשמו האדם הגיע לייעוץ. הבחינה נעשית תוך שימוש בכלים שונים מהפסיכולוגיה האדלריאנית, לחיבור האדם לכוחותיו ולהרחבת המודעות. אתם מוזמנים לקרוא בפרק אודותי את העקרונות המנחים אותי במהלך הייעוץ להבנת אופי הייעוץ. 

ניתן לקיים את המפגש בשלושה אופנים: 

 1. שעה, מתמקדת בתחום ספציפי (למעט בריאות) שמעניין או מטריד כעת. 
 2. פגישה של שעה וחצי. ניתוח את כל תחומי החיים (למעט בריאות). מה מניע, מה מאתגר ומה ההתנהלות האופטימלית בשלוש השנים הבאות (לא ניבוי). ניתן לשאול על אדם נוסף בקצרה. בבחירת אפשרות זו יש לשלוח מראש פרטים אישיים, שכן נערך ניתוח מקיף במחשבון נומרולוגי לקראת הפגישה.
 3. פגישה של שעתיים, הכנת מפה נומרולוגית, ניתן לקבל גם ניתוח על מספר בני משפחה ו/או בן זוג. גם בפגישה זו יש לשלוח פרטים אישיים מראש להכנת ניתוח נומרולוגי מקיף במחשבון נומרולוגי לקראת הפגישה

לאחר מפגש ייעוץ אישי ניתן לבחור לבצע עבודה ממושכת באמצעות תהליך תכלית או באמצעות סדנת מודעות.

מתי נכון לבחור בתהליך תכלית ומתי נכון לבחור בייעוץ אישי

כאשר יש שאלה ממוקדת נקודתית או צומת ספציפי בו רוצים לקבל נקודת מבט נוספת- ה ייעוץ אישי יתן מענה. כאשר רוצים לבצע עבודת עומק רחבה יותר- להרחבת המודעות, לעבודה עם שיעורי החיים, להגדרת מטרה ולעבודה לקראת הגשמתה מומלץ לבחור בתהליך תכלית.

ניתן לקיים את הייעוץ במפגש פרונטלי או בזום.

מזמינה אתכם לקרוא מה הייעוץ עשה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הייעוץ עשה בחייהם של אנשים:שרון נבט
Read More
אהובה יקרה! רוצה להגיד תודה! כמה כוח קיבלתי בפגישה אחת! הגעתי עם שאלה, ביקשתי הכוונה וקיבלתי הרבה יותר מזה, קריאה מקיפה ומדוייקת עם חיבוק ואהבה! תודהתהליכי התפתחות אישיים דורשים עבודה מתוך דיוק, אומץ והתמדה, ומי שבאמת רוצה שינוי מהותי בחייו צריך לעבור דרך המקומות הללו, והרבה יותר נעים לעבור את זה יחד ובעזרת המספרים שמספרים ומסייעים לנו. בזכות המספרים וההכוונה של אהובה אני מרגישה מלאה בכוחות ואופטימיות ושעכשיו אני המנכ"לית של עצמי בחיים. אני משתדלת למלא את החיים שלי בדברים שאני אוהבת, נהנית מהם סומכת על עצמי והמספרים שלי שיכוונו אותי למקום הנכון עבורי ומחוברת לתודעה של אינסוף ההזדמנויות שיש לי. אני מאמינה שהדבר הכי מתגמל זה להשקיע בעצמנו וממש כיף להתחיל ככה את השנה וללכת את הדרך הזו. אז מאחלת לכם שתשקיעו ותעניקו לעצמכם את הסדנה הזו ושתהיה לכולנו שנת 2019 של צמיחה"
מזמינה אתכם לקרוא מה הייעוץ עשה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הייעוץ עשה בחייהם של אנשים:אביה ברק גרוניך
Read More
מפגש עם מספרים מקדמת דנא. מאז ועד היום המפגשים היו מתסכלים ונשאו כאב וכישלון. ואז פגשתי אותך הנומרולוגית שלי. המספרים הפכו עבורי לכלי שמאפשר לי להבין את תכונותיי, כישוריי, אישיותי, וגם את אזורי המשגה שלי ולאן אני יכולה להוביל את עצמי. אהובה אנו מכירות כעשור. ולומדת להעריך אותך עוד ועוד. את בעלת רגישות אין סוף לזולת. מפגשנו הנומרולוגיים מרתקים- את יודעת להפוך את המיספרים לתכונות, ערכים, כישורים, ולהוביל אותי בראיה קדימה. את מעניקה הקשבה,אמפתיה, כבוד, עניין ואתגרים. אהובה ניכנת באינטואיציה נדירה. בכל הנוגע בנפש האדם את מעוררת השראה. כל מפגש איתך פותח עבורי צוהר חדש ותובנות חדשות. השילוב בין תורתו של אדלר והנומרולוגיה הוא שילוב מיוחד, ייחודי, מעניין ומכבד את האדם. בכבוד ונאמנות.
מזמינה אתכם לקרוא מה הייעוץ עשה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הייעוץ עשה בחייהם של אנשים:סמדר כחיל
Read More
"אהובה יקירה, תודה על ייעוץ מעשיר וממוקד, הארת את דרכי והראית לי כיוונים נוספים לראות את הדברים ואת הסיטואציה. תודה לך על עיניים טובות ומאמינות, על יחסך החם והעוטף, ועל הרגשת הביטחון שיכולתי להרגיש לאורך הדרך."
תמר
תמרמזמינה אתכם לקרוא מה הייעוץ עשה בחייהם של אנשים:
Read More
אהובה יקרה אני רוצה להביע שוב את תודתי הגדולה על פתיחת הבוקר בצורה האנרגטית הטובה ביותר. כמו שאמרתי " תחושת המסאז' " הנעימה לנפש שבדרכ אנחנו לא מאפשרים לעצמינו ביומיום, היתה פשוט נהדרת. מלבד הידע והאהבה שיש לך לתחום את מעבירה את הכל בצורה נעימה, מחבקת ובעיקר מזמינה. אני מודה על ההיכרות עם איריס שבזכורתה הביאה את ההיכרות בינינו. אני הולכת לעשות את שיעורי הבית שלי לחיים, נתת לי הרבה נקודות למחשבה ולעבודה . מאחלת לך את הכל שאת מאחלת לעצמך. תודה
מזמינה אתכם לקרוא מה הייעוץ עשה בחייהם של אנשים:
מזמינה אתכם לקרוא מה הייעוץ עשה בחייהם של אנשים:א.
Read More
תודה אהובה...לגמרי קשובה לייעוץ. זה נתן לי אנרגיות חדשות וחוזק שלא הכרתי אצלי. חייבת להוסיף שאת מדהימה ומהרגע הראשון שנכנסתי אלייך נתת לי אנרגיות מטורפות עוד לפני הייעוץ....משהו בך הרוגע, השימחה, ההקשבה, הדברים שאת מעבירה ואך שאת מעבירה ללא ספק עזרת לי, וגרמת לי לחשוב אחרת, לראות את החיים בצורה שונה, בצורה נעימה יותר.
Previous
Next

לתיאום

There are no products in the cart!
עלות
0.00
סה"כ
0.00
0

תקנון האתר

כללי:

 1. אתר זה (להלן:”האתר”) הנו בבעלות אהובה זהר ע.מ. 025773391 (להלן: ״היועצת״).
 2. השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלת כל התנאים הכלולים בתקנון זה. היועצת רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך בהודעה מוקדמת. היועצת שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר או לשנותו בכל עת שתחפוץ.
 3. הגלישה באתר ו/או הרשמתך לצורך קבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.
 4. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות. הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הלקוח. המשתמש אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם הלקוח.
 5. אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.
 6. לקוחות שביצעו הזמנה/רכישה דרך האתר מצהירים, כי קראו תקנון זה ומסכימים לכל הוראותיו ותנאיו ומצהירים כי לא תהיה להם או למי מטעמם כל טענה / דרישה / תביעה כנגד האתר ו/או היועצת ו/או בעלי האתר ו/או למי ממנהליו ועובדיו בכל הקשור להוראות תקנון זה.
 7. בנוסף לאמור, היועצת עושה כל שביכולתה לוודא כי המידע המוצג באתר הינו המידע המדויק והשלם ביותר, אך לעיתים עלולות להופיע שגיאות או אי דיוקים והיועצת לא תישא בכל אחריות הנובעת מהן או קשורה אליהן.
 8. כל המחירים באתר מופיעים בשקלים חדשים וכוללים מע”מ על פי דין.
 9. היועצת רשאית לעדכן מעת לעת את מחירי הפריטים וזאת ללא התראה או הודעה מוקדמת.
 10. תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובכל השירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (טאבלט, מחשב נייד, סמארטפון וכיו”ב). כמו כן, תנאים אלה חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות שימוש ברשת האינטרנט ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחר.
 11. התקנון מנוסח בלשון רבים ו/או זכר מטעמי נוחות בלבד אך מתייחס לשני המינים.
 12. על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו תהא מסורה לבתי המשפט המוסמכים בעיר תל אביב.
 13. פרטי יצירת קשר: טלפון: אהובה זהר, 054-5369666, למשלוח דואר: ת.ד. 15 כפר מנחם 7987500.

רכישה וביצוע הזמנות ומוצרים באתר:

 1. בעת ביצוע רכישה באתר על הלקוחות להקפיד לרשום את כל הפרטים הנדרשים במדויק. במידה ויימסרו פרטים שגויים לא תוכל היועצת להבטיח כי המוצרים ו\או ההתקשרות לייעוץ/ לסדנה/ לאימון שנרכשו יגיעו ליעד המבוקש. הפרטים שימולאו בעת הזמנת מפה נומרולוגית ישמשו להכנת המפה. האחריות על בדיקת הפרטים שהוזנו היא של הלקוח.
 2. המחיר התקף להזמנה הינו המחיר שהוצג בעת השלמת תהליך ההזמנה באתר, כולל מסירת פרטי כרטיס האשראי.
 3. לאחר הזנת פרטי כרטיס האשראי, תבוצע בדיקה של פרטים אלו ע”י חברת האשראי. במידה והעסקה תאושר תשלח על כך הודעה ללקוחות באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה באתר. במידה והעסקה לא תאושר ע”י חברת האשראי, יקבלו הלקוחות הודעה מתאימה על כך והם יתבקשו למסור אמצעי תשלום אחר.
 4. פרטי ההזמנה כפי שיוזנו בטופס ההזמנה ורישום העסקה יהוו ראייה לנכונות דרך הפעולה.
 5. היועצת רשאית לא לאשר הזמנה של לקוח מכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתה הבלעדי.

ביטול הזמנה ומדיניות החזרת מוצרים:

 1. הזמנה לסדנאות/ ייעוצים/ אימון ניתן לבטל עד 14 ימי עסקים טרם הסדנה/ ייעוץ/ אימון ללא דמי ביטול.
 2. הזמנת מפה לא ניתנת לביטול- המפה מוכנת באופן מותאם אישי על פי הנתונים שמוזנים בעת ההזמנה.

זמן אספקת מוצרים ומדיניות משלוחים

 1. מפה נומרולוגית תשלח תוך 14 ימי עבודה ממועד אישור ההזמנה.
 2. המשלוחים מבוססים על השירותים ותחת האחריות של דואר ישראל.
  המוצרים נשלחים בדואר רשום – אספקה במסגרת 15 ימי עסקים
  איחור סביר במועד הגעת המשלוח לא יהווה עילה לביטול העסקה.
  * ימי עסקים הינם ימי חול, א’-ה’ ואינם כוללים ימי שישי, ימי שבת, ערבי חג, חגים וחול המועד.

שמירה על סודיות:

 1. ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לאתר או בעת רכישת מוצרים בו, האתר יבקש מהלקוחות רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירות או לרכישת מוצרים.
 2. האתר אינו שומר מספרי כרטיסי אשראי ובמידה ויהיה צורך בזיכוי כספי יצטרכו הלקוחות לספק שוב את פרטי האשראי.
 3. חברת הסליקה הנותנת שירותי סליקה באתר הינה חברת משולם.
 4. היועצת לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיהם האישיים ושל הלקוחות והמידע שנאסף על פעילותם באתר, אלא במקרים המפורטים להלן: במקרה של מחלוקת משפטית בין לקוח לבין היועצת שתחייב חשיפת פרטיו; אם הלקוח יבצע באתר פעולות בניגוד לדין; אם יתקבל צו שיפוטי המורה למסור את פרטי הלקוח או המידע אודותיו לצד שלישי; אם היועצת תמכור או תעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתר לתאגיד כלשהו – וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתר עם פעילותו של צד שלישי, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו.

דיוור ישיר אלקטרוני:
היועצת מעוניינת לשלוח ללקוחותיה מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי. מידע כזה ישוגר ללקוח רק אם הנ״ל נתן הסכמה מפורשת לכך, ובכל עת יוכל לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו. היועצת לא תמסור את פרטיו האישיים של לקוח לצד שלישי כלשהו.

אחריות:

 1. האתר ו/או היועצת ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שייגרם למשתמשים ו/או לגולשים ו/או למזמינים ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
 2. במידה ונפלה טעות בתיאור הפריט, לא יחייב הדבר את האתר ו/או את היועצת.
 3. בכל מקרה לא יישא האתר באחריות כלשהי העולה על ערך הפריט הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר. האתר לא ישא בכל אחריות לנזק עדיף ו/או תוצאתי.
 4. האתר אינו אחראי לשימוש שיעשו הלקוחות ו/או המזמינים במוצרים המוזמנים שלא בהתאם להוראות האתר לרבות כל שימוש אחר בפריטים.
 5. היועצת תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוחות סבורים כי המוצרים שרכשו באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, היא מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות בהתאם לפרטי הקשר המופיעים בתקנון זה, והיועצת תטפל בפנייה מוקדם ככל האפשר.

הגבלת גיל

הגלישה באתר מוגבלת מגיל 20 ומעלה בלבד